Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

akcja serwisowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • akcja serwisowa

    sew1981, W 2011 zmienil sie tez przepis o swiatlach w tunelu i takie auta moga jezdzic w tunelach na swiatlach dziennych, nie swiecac tylu.

    Ale o tym, ze w tunelu nalezy jechac na swiatlach mijania to i tak malo kto wie :lol:

  • #2
    akcja serwisowa

    Witam

    Byłem dziś na akcji serwisowej. Nowe oprogramowanie do układu kierowniczego.
    Citigo z 2013 roku, silnik 60 km.


    Przy okazji popytałem o stukanie sprzęgła przy naciskaniu, odpuszczaniu, Pan serwisant pokazał mi oficjalne pismo, że są to normalne objawy pracy w tym modelu.

    Komentarz


    • #3
      Dokladnie. Przeglad wykonany ponad tydzien temu i rowniez auto objete ta akcja. Rocznik 2013, model 2014, silnik 60KM.

      Zmian w ukladzie kierowniczym nie zauwazono :twisted:

      Komentarz


      • #4
        Po co te oprogramowanie do układu kierowniczego, czy były jakieś problemu z układem kierowniczym?
        Uważam że na silę takimi pierdołami uszczęśliwiać się to nie ma sensu. Chyba że się mylę uświadomcie mnie. To jest jak z Windowsem im więcej aktualizacji tym bardziej chuj..on pracuje.

        Komentarz


        • #5
          Z ukladem nic sie nie dzialo. A jakie tam jest oprogramowanie i po co to diabli wiedza

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez bl
            Z ukladem nic sie nie dzialo. A jakie tam jest oprogramowanie i po co to diabli wiedza
            Tak pytam bo swoje auto nie serwisuje w ASO a z układem nie mam problemu, więc nie za bardzo chce mi się jechać do tych paprochów gdzie mam najbliżej do ASO.

            Komentarz


            • #7
              nic na sile tu chodzi o sterownik ukladu kierowniczego w citigo

              Komentarz


              • #8
                też miałem z tym problem

                Komentarz


                • #9
                  Jest akcja dla Citigo i Rapidów. Nr 5OD8. Wymiana ucha wkręcanego do holowania. Dostaliśmy informację.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X